people are discussing something
Juraj Štefaňák - finančný sprostredkovateľ

Zakladám si na individuálnom, ľudskom, profesionálnom a čestnom prístupe

Snažím sa vžiť do Vašej situácie a nájsť pre Vás tie najvhodnejšie riešenia.

Finančné služby na najvyššej úrovni
 • 202
  Aktívnych klientov
 • 6
  licencií 
z národnej banky
 • 5
  /5
  Zlata Firma 2023
  Priemerné hodnotenie
finančný sprostredkovateľ

Juraj Štefaňák

Od roku 2017 som ako finančný sprostredkovateľ najprv pracoval popri práci. Akonáhle príjem z Prosight prevýšil príjem zo zamestnania, rozhodol som sa pre full time spoluprácu. Je dôležité povedať, že ma nikto netlačil do full time spolupráce a toto rozhodnutie som spravil sám.

Moje výsledky a plány do budúcnosti

Aj keď som si to nikdy nevedel predstaviť a nevedel som si predstaviť kde nájdem klientov tak momentálne som na pozícii Team Leader, starám sa už o viac ako 120 klientov
A čo moje plány? Mám aktuálne priestor na spoluprácu s 3 novými ľuďmi ktorý by mi pomohli otvárať nové pobočky aby sme spoločne ukázali túto príležitosť a ľudom poskytli profesionálnu službu.

0
1
2
3
4
01

Moja cesta

Moja cesta začala na Katolíckej univerzite, kde som študoval fyzioterapiu. Po absolvovaní štúdia som si však uvedomil obmedzenia svojej kariéry v zdravotníctve: nedostatok možností kariérneho rastu a neuspokojivé pracovné prostredie s nevďačnými vzťahmi s kolegami. Cítil som frustráciu z toho, že sa mi nedarilo dosiahnuť viac, v zamestnaní aj v živote.

02

Začiatok

V roku 2013 som navštívil prvý úvodný seminár, kde som objavil nové možnosti. Paralelne so štúdiom som absolvoval vzdelávacie kurzy a stretol som sa s Ivanom Javorským, mojím terajším sponzorom a kolegom. Ten ma neskôr inšpiroval svojou zmenou profesie k profesionálnemu finančnému sprostredkovateľovi. Aktívne som sa pripojil k jeho tímu a opäť navštívil úvodný seminár, čo sa ukázalo ako rozhodujúci krok v mojom živote.

03

Finančný sprostredkovateľ

Ako finančný sprostredkovateľ som najprv pracoval popri inom zamestnaní, ale keď príjem z Prosight prevýšil môj príjem zo zamestnania, rozhodol som sa pre full-time spoluprácu. Je dôležité povedať, že toto rozhodnutie som urobil sám, bez nátlaku zvonka.

S dostatočnou motiváciou som postupne prešiel od frustrujúceho zamestnania k plnohodnotnej práci a vzostupu na pozíciu Team Leadera.

04

Moje výsledky a plány do budúcnosti

Dnes som hrdý na to, že starám sa o viac ako 200 klientov a spravujem majetok v hodnote približne 500 000€. Mám jasné plány do budúcnosti, vrátane rozširovania svojho podnikania a otvárania nových pobočiek s pomocou nových spolupracovníkov. Chcem ukázať túto príležitosť ďalším ľuďom, poskytujúc im profesionálnu službu, akú si zaslúžia.

Moja cesta z fyzioterapeuta k úspešnému podnikateľovi je príbehom o odhodlaní, vízii a transformácii, ktorá ma priviedla k osobnému a profesijnému naplneniu.

A čo moje plány? Mám aktuálne priestor na spoluprácu s 3 novými ľuďmi, ktorý by mi pomohli otvárať nové pobočky, aby sme spoločne ukázali túto príležitosť a ľudom poskytli profesionálnu službu.

Robím to inak

Osobný prístup

Ako Váš finančný sprostredkovateľ ponúkam individuálne konzultácie, aby som našiel produkt, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim potrebám. Mám prístup k širokému portfóliu produktov od rôznych poskytovateľov úverov.

Časová a pohodlná úspora

Ušetrím Vám čas tým, že Vám prinášam ponuky z viacerých bánk a finančných inštitúcií. Navyše v súčasnom digitálnom veku ponúkam možnosť online alebo telefonických konzultácií.

Odborná expertíza a transparentnosť

Moje odborné znalosti v oblasti úverov Vám zabezpečia, že budete mať najlepšie informácie. Zároveň Vám jasne a transparentne vysvetlím všetky poplatky a podmienky.

Komplexná ponuka a doživotný servis:

Okrem úverového poradenstva môžem poskytovať aj ďalšie služby, ako je poistenie úveru alebo poradenstvo v oblasti správy majetku, a nezabudnem na udržiavanie trvalého kontaktu a informovanie vás o aktuálnych investičných možnostiach a produktových novinkách, aby ste mali stále prehľad o Vašich financiách.

BLOG

Moje najnovšie príspevky

Máte problém s navigáciou v hypotekárnom procese? Tipy pre prvonadobúdateľov

Tento článok vás krok za krokom prevedie celým procesom, od prípravy žiadosti až po výber správneho hypotekárneho produktu.
July 8, 2024

Čo obnáša práca finančného poradcu? Môj príbeh, výsledky a úspechy

Tento článok sa zameria na prácu finančného poradcu Juraja Štefaňáka a jeho úspechov.
July 1, 2024
3 minúty čítania

Čo je to finančné sprostredkovanie? Stručne a jednoducho

Tento článok sa zameriava na úlohu a význam finančných sprostredkovateľov, ako aj na osobný príbeh Juraja Štefaňáka, ktorý sa v roku 2017 rozhodol venovať tejto profesii.
 • Žiadne záväzky
 • Bez skrytých poplatkov
 • Bez zmlúv

Objednaj si svoju bezplatnú konzultáciu už dnes

Poskytnem Vám odborné rady a pohľad na vaše financie, ktorý ste možno prehliadli. Získate tak jasný obraz o svojich možnostiach a potenciálnych rizikách.